Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Завтра в Рівному виступить французько-український гурт «Domergue-Litvinyuk Project»

4 квітня 2018 року, о 19:30 у ресторані "Блюz & Jazz" (вул. 16 липня, 7) у рамках мистецького фестивалю «Французька Весна 2018» джазовий клуб «ДжЕм» виступить гурт «Domergue-Litvinyuk Project» (Франція – Україна).

Квитки за телефоном: (067) 363-34-18

Перші концерти проекту на фестивальній сцені були тепло сприйняті публікою та отримали схвальні відгуки критиків і музикознавців.  Навесні цього року в рамках мистецького фестивалю «Французька Весна 2018» результати французько-української «музичної колаборації» зможе оцінити і Рівненський слухач. 

Познайомитися ближче:


Учасники:
Manu Domergue  - вокал, мелофон;

Jean-Michel Charbonnel- контрабас;

Anastasija Litvinyuk – фортепіано;

Igor Hnydyn – барабани;


Про музикантів:

Manu DOMERGUE

У  свої 32 роки Manu DOMERGUE має великий  музичний досвід співака  та мультиінструменталіста. Після закінчення Консерваторії в «Valence» (Франція), він довший час навчався та музикував в Каліфорнії. Повернувшись на батьківщину, він один з перших в джазі почав використовувати  рідкісний музичний інструмент  мелофон.

З того часу він постійно досліджує та експериментує з різними музичними інструментами та голосом у джазі та інших видах музики. У 2009 році він був прийнятий в Національну Паризьку Консерваторію. За останні роки Ману реалізував велику кількість спільних проектів  з такими музикантами, як: Riccardo DEL FRA, Loïs LEVAN, Carine BONNEFOY, Mônica PASSOS, Roy HARGROVE.  Він також є засновником Французько – малійської групи «LANAYA» .Зараз  Ману є вокалістом та викладачем історії музики  у Didier  Lockwood  Music  Center.


http://www.ravenmusic.fr/ 


Анастасія ЛИТВИНЮК

Джазова піаністка, співзасновниця проектів ShockolaD, LvivJazzTrio, LitvinyukAcousticJazz. У рамках стипендіальної програми «Gaude Polonia» навчалась в Анджея Ягоджінського. Разом з Ігорем Гнидином творять львівське джазове середовище. Із лютого 2009 р. є співзасновницею Jazz Club Lviv. Є координатором відомих джазових варштатів Cho-Jazz у Польщі.

Постійно бере участь в різних джазових проектах з українськими, польськими та американськими музикантами, такими як Marc BERNSTEIN, Debbie CAMERON  , FrankPARKER, Michal BARANSKI, Michal MISKEWICH, Radek  NOWICKI, Michal JAROS, Grzegorz KAENAS, Hans-Peter SALENTIN, Piotr BARON , Юрій ЯРЕМЧУК , Ігор ЗАКУС та інші. З 2015 р. – одна із засновників джазової кафедри у Львівській Національній Музичній Академії.  Працює там як викладач.  


 http://shockolad.com/en         

 

Jean-Michel CHARBONNEL                                                                                      

Відомий  французький контрабасист та викладач  імпровізаційної музики. Автор чотирьох сольних альбомів :“Club”, Civilized People”,“Expected on Time”  та “Songs for Everyday”. Як контрабасист він співпрацював та творив спільні проекти з великою кількістю видатних музикантів : Marc-Michel LE BEVILLON , André CHARLIER, Benoît SOURISSE , Didier LOCKVOOD, Kurt ROSENWINKEL,Jerry BERGONZI, Billy COBHAM, Jean-Marie ECAY,  Jean-Marie MARRIER, Jean-Jacques MILTEAU.  Одним з визначальним для нього стала співпраця з легендарним джазовим органістом  Eddy LOUISS.  З 2014 року  він є викладачем гри на контрабасі в Didier Lockwood Music  Center.         

                         

 Ігор ГНИДИН.

Один з кращих джазових барабанщиків України, засновник проекту ShockolaD, Igor Hnydyn Project, Jazz Club Lviv, Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики. 2010 року потрапив до вісімки стипендіатів від Kennedy Center, вибраних з-поміж музикантів із 59 країн. Переможець європейського конкурсу барабанщиків V-Drums. Грав разом із такими джазменами, як: Melvin TAYLOR, Michael BOWIE, Frank PARKER, Piotr BARON, Michal JAROS, Tomasz DABROWSKI, Sheldon D’SILVIA, Mark COFFЕ та багато інших.    

Проект реалізовується за підтримки Посольства Франції в Україні.

Організатори проекту: Арт-центр «Дзиґа» , ГО «Інститут Актуального Мистецтва», Альянс Франсез міста Рівне, Альянс Франсез Львів, Old Fashioned Radio (OFR) , 32 Vozdvizhenka Arts House та Джазовий клуб “ДжЕм”.


Партнери у Рівному: VERALLIA , ПроПринт

Інформаційний партнер у Рівному: "Медіа-група "РИТМ"

Читати також