Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Зайві руки не завадять: де у Рівному у 2022-му відбуватимуть суспільно-корисні роботи

Фото з відкритих джерел

На наступному засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради планують затвердити перелік підприємств для відбування у 2022 році оплачуваних суспільно-корисних робіт особами, притягнутими до адміністративної відповідальності.

Так, у цьому переліку:

  • КП «Спецкомбінат – ритуальна служба», вул. Курчатова, 24;
  • КП «Рівненський міський трест зеленого господарства», вул. Київська,64;
  • Рівненське комунальне автотранспортне підприємство – 1728, вул. Курчатова, 22;
  • Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг, вул. Д. Галицького, 25;
  • Будинок культури смт Квасилів, вул. Б. Хмельницького, 1-А;
  • Квасилівський ДНЗ (ясла-садок), смт Квасилів, вул.Молодіжна, 20;
  • Кладовище смт Квасилів.

Після затвердження членами виконкому, Рівненський районний відділ № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та сектор ювенальної пробації м. Рівне  спільно з комунальними підприємствами повинні розробити перелік видів робіт для відбування у 2022 році оплачуваних суспільно-корисних робіт особами, притягнутими до адміністративної відповідальності та подати його на затвердження міському голові.

 

Читати також

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"