Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Зайвих попросять на вихід: як у Рівному працюватиме громадський транспорт

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Рівненське міське управління транспорту та зв’язку анонсувало зміни у роботі громадського транспорту на період карантину. За словами начальника управління Володимира Пилипчука, невдовзі впровадиться моніторинг за кількістю пасажирів у маршрутках та тролейбусах Рівного. Це одна із вимог Кабміну, якої мають дотримуватися перевізники. Зокрема, в одній маршрутці повинно перебувати не більше десяти пасажирів одночасно.

– Як варіант контролю - кондуктор відслідковуватиме кількість пасажирів у транспорті. І так, дійсно проситиме вийти 11 пасажира. Це наша з вами безпека. У маршрутці теж саме робитиме водій. Прошу людей з розумінням поставитися до цієї ситуації, – зауважив Володимир Пилипчук.

Збережуться і посилені заходи по дезинфекції транспортних засобів. Вона здійснюватиметься тричі на день – перед виїздом на маршрут, в обідню перерву та при поверненні на стоянку.

Сидіння оброблятимуться пароконвектором, а підлога та інші поверхні – хлорним розчином. Крім того, на кожній кінцевій зупинці протиратимуться поручні. Такі ж заходи проводитимуться і в маршрутках.

До слова, кількість громадського транспорту у Рівному на період карантину суттєво не зміниться. А питання компенсації перевізникам вирішуватиметься, додали в управлінні транспорту та зв’язку.

Читати також