Збірна Рівненщини посіла третє місце на чемпіонаті України з маунтенбайку

Збірна Рівненщини посіла третє місце в естафетній командній гонці на дорослому чемпіонаті України з маунтенбайку, що завершився у Харкові. Як повідомляє Суспільне, бронзові медалі отримали Віталій Гладьо, Аліна Кривульська, Антоній Бабинський та Олександр Гудима. Крім цього Гудима став переможцем етапу чемпіонату України серед юнаків, а Кривульська на етапі чемпіонату України серед юніорок стала третьою. Серед молодших юнаків срібну нагороду виборов Віктор Голуб.

Як розповів тренер спортсменів В’ячеслав Федорчук (фото до матеріалу також його), з 16 по 19 травня всеукраїнські змагання з маунтенбайку відбудуться у Рівному на Пагорбі Слави. Як це було майже два роки тому, можна переглянути у сюжеті від 25 серпня 2017-го року.

Довідково: маунтенбайк — вид спорту, що включає їзду на велосипеді бездоріжжям, зазвичай пересіченою місцевістю за допомогою або спеціального обладнаного гірського, або гібридного дорожнього велосипеда