Жан Беленюк завоював перше "золото" для України на Олімпіаді в Токіо

Борець греко-римського стилю Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг) переміг у фінальному поєдинку Віктора Лорінца з Угорщини з рахунком 5:1. Для України це перша золота нагорода на Олімпійських іграх у Токіо.

Для 30-річного спортсмена з Києва це друга олімпійська нагорода в кар'єрі. На Іграх Ріо-де-Жанейро в 2016 році Жан виборов "срібло". У 2019 році спортсмен був обраний народним депутатом України 9-го скликання від партії "Слуга народу".

В активі збірної України в Токіо це загалом десята нагорода (одне "золото", два "срібла" та сім "бронз"). У медальному заліку жовто-сині піднялися на 37-ме загальнокомандне місце.

Свій внесок на Іграх у Токіо зробили і рівняни. Стрілець Олег Омельчук виборов "бронзу", а плавець Михайло Романчук став срібним та бронзовим призером головних спортивних змагань чотириріччя.