![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040811199726.png)
На Рівненщині набирає обертів жіночий добровольчий пожежний рух.
Про це повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС у Рівненській області.
Як зазначається, у період воєнного стану, поки чоловіки захищають державу, жінки активно долучаються до добровільних пожежних дружин територіальних громад.
Так зокрема у Великоомелянській громаді активно діє жіноча добровільна пожежна команда, яка була створена у березні 2023 року. На даний час до складу команди входить 21 жінка-доброволець. Вони готові завжди виїхати на допомогу мешканцям понад 6-тисячної громади.
Жінки постійно вдосконалюють свої навички тренуваннями на пожежних автомобілях, яких у місцевому Центрі безпеки громадян є два, а також постійними тренінгами з домедичної підготовки.