Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жінки-однолюби по знаку Зодіаку: вони ніколи не зрадять своєму чоловікові

Ці жінки хочуть бути єдиними, і своєму чоловікові вони готові відплатити тим же. Астрологи впевнені, що жінки чотирьох знаків Зодіаку до кінця своїх днів будуть зберігати вірність одному чоловікові.

Лев

Для Левиць дуже важлива їх репутація, а зради можуть її підкосити. Бути вірною – це свого роду імідж для них. Від обранця вони вимагають того ж, бо пробачити зраду вони не в змозі.

Рак

Для Рака шлюб – це щось святе, на що не можна зазіхати. Жінки люблять фліртувати з різними чоловіками, але ніколи не переступлять цю межу. Ніхто не зможе зруйнувати її щасливе життя.

Скорпіон

Скорпіони стають дуже вірними, коли зустрічають свою справжню любов. Вони не будуть шукати когось на стороні, коли поруч є кохана людина. Для них важливо зберегти сімейний затишок, тепло і пристрасть.

Овен

Якщо жінка-Овен вирішить вийти заміж, то це буде шлюб на все життя. Мало того, що вони не будуть зраджувати своєму чоловікові, так вони ще й зневажають брехню. 

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.