Жіноча команда БК “Рівне” завершила регулярний чемпіонат

Жіноча команда Баскетбольного клубу “Рівне” провела заключні два матчі у регулярному чемпіонаті Суперліги.

Останні поєдинки рівнянки проводили у Львові та Івано-Франківську. В обох іграх не барала участі одна з лідерок команди Тетяна Гаврильчик, яка заліковує травму, щоб мати можливість допомогти команді у плей-оф.

У “Західноукраїнському баскетбольному дербі” у Львові рівнянки майже увесь матч були в ролі наздоганяючих, а перевага господарок іноді сягала чотирнадцяти очок. В заключні хвилини четвертої чверті БК “Рівне” декілька разів наближалися впритул до суперниць в рахунку, але не ближче ніж на три очки, але щоразу львів’янки “тримали удар”, і їм вдавалося зберегти свою перевагу. Тож, матч завершився перемогою СБК “Львів” 59:54. Це стала перша поразка БК “Рівне” від львів’янок в цьому чемпіонаті, до цього рівнянки перемагали суперниць в усіх трьох зіграних поєдинках.

Найрезультативнішою в цій грі стала Вікторія Шматова 22 очки та 7 підборів. Владислава Кіба набрала 10 очок та зробила 5 підбирань, капітан команди Людмила Спиридонова додала ще 9 очок та 12 підбирань.

Вже наступного дня БК “Рівне” грали на виїзді проти БК “Франківськ”, який, фактично забезпечив собі третє місце турнірної таблиці. На відміну від протистояння з львів’янками, статистика матчів проти БК “Франківськ” була не на боці БК “Рівне”, поразки у всіх трьох попередніх матчах. Але, в цій грі наша команда зломила цю неприємну традицію.

Команди видали результативний матч, програвши першу чверть 28:20, до великої перерви рівнянки скоротили відставання до трьох пунктів 43:40. В третій десятихвилинці в матчі декілька разів змінювався лідер, а команди по черзі видавали результативні серії, але на заключну перерву господарки пішли з комфортною перевагою 67:59. Остання десятихвилинка стала справжнім бенефісом БК “Рівне”, команда повністю зломила опір суперника і просто проїхалася по ньому наче катком. 30:8 такий підсумок ігрового відрізку, а фінальна сирена зафіксувала перемогу БК “Рівне” 89:75.

Найрезультативнішою в цьому матчі стала капітан команди Людмила Спиридонова 22 очки та 9 перехоплень, 14 очок та 6 підбирань на рахунку Владислави Кіби, Лариса Стаднік додала 13 пунктів та 6 підборів, стільки ж очок, але 5 підборів у Вікторії Шматової.

Тож, у регулярному чемпіонаті жіночої Суперліги БК “Рівне” зіграла 32 матчі, здобувши 14 перемог та зазнавши 18 поразок. Різниця забитих та пропущених очок 2103-2156. Набравши 46 очок команда посіла п’яте місце.

Повна таблиця

Тож тепер на БК “Рівне” очікують матчі першого раунду плей-офф проти “Чайки” з Бердянська. Команди гратимуть до двох перемог. Вже цієї середи 17 квітня о 19:00 суперники зустрінуться у Рівному, і відразу у суботу, а за необхідності у неділю команди зіграють у Бердянську. Нагадаємо, що БК “Рівне” та “Чайка-ДЮСШ” минулого сезону грали серію плей-офф за третє та четверте місце, і тоді, провівши усі п’ять поєдинків, бронзові медалі Суперліги здобула команда БК “Рівне”.

А ми нагадуємо, що чоловіча команда БК “Рівне” продовжує боротися за медалі Чемпіонату України у вищій лізі. Вже цими вихідними БК “Рівне” прийматиме БК “Кривий Ріг”, команду, яка, як і рівняни за підсумками першого етапу посіла друге місце турнірної таблиці у своїй групі. Це будуть останні ігри першого кола фінальної частини.

Матчі відбудуться у Спорткомплексі ДЮСШ-4 у суботу 13 квітня о 17:00 та у неділю 14 квітня о 12:00.

Як і найближчий суперник рівняни відіграли шість ігор в фінальній частині, в яких здобули чотири перемоги та дали гідний бій на виїзді “Прометею” та навіть мали непогані шанси вивезти перемогу з Кам’янського. Після останніх двох виїзних поразок БК “Рівне” опустилися на третю сходинку турнірної таблиці, і в матчах з БК “Кривий Ріг” рівняни мають гарну нагоду повернути втрачене. Хоча багато чого залежить від ігор в Тернополі, де зустрічаються між собою наші головні конкуренти БК “Тернопіль” та “Прометей”.