Рівне Медіа

Жіноча команда "Верес" стартує у Першій лізі чемпіонату України

У новому сезоні футбольний клуб "Верес" та місто Рівне на всеукраїнській арені окрім основної команди (яка зіграє в УПЛ) представлятимуть також юнаки U19 та новостворена жіноча команда. Куратором розвитку жіночого футболу у клубі буде Олег Кучер. Про це інформує прес-служба ФК "Верес".

Жіноча команда Верес створена на базі Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю. Головним тренером у новому сезоні працюватиме тренер-викладач вищої категорії Микола Сідорчук. Допомагатиме йому майстриня спорту України, тренер-викладач ІІ категорії Олена Руда.

- У новому сезоні у складі жіночої команди Верес зіграють як учениці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, так і випускниці цього закладу, які вже мають досвід виступів за інші українські клуби. Команда житиме і тренуватиметься у Костополі. Офіційні матчі проводитиме на відреставрованому нещодавно стадіоні Колос. Учениці ліцею, які стануть гравцями команди, отримуватимуть стипендії. Випускниці, як годиться професіональним спортсменам, отримуватимуть у клубі заробітну плату. Ми хочемо створити усі необхідні умови для нового етапу розвитку жіночого футболу на Рівненщині. Щодо завдань на сезон - головне створити боєздатний колектив, - розповів куратор розвитку жіночого футболу у "Вересі" Олег Кучер.

Новий сезон жіноча команда "Верес" розпочне у Першій лізі чемпіонату України з футболу.

Читати також