Жіноча команда "Вереса" завершила рік поразкою у столиці

Жіноча команда рівненського "Вереса" завершила канлендарний рік виїзною поразкою проти київського "Динамо".

Динамо - Верес - 4:0 (1:0)

Динамо: Славич - Кликова, Долбіна, Бондаренко, Шевцова, Прокопенко, Словак, Стрельцова, Горулько (Мирончук, 67), Мироненко (Кравець, 88), Дружченко (Сікорська, 85). Запасні: Карбань, Чорномаз, Барбул, Бабюк.

Головний тренер: Володимир Пятенко.

Верес: Снігур - Шелест (Черешньовська, 88), Котовець, Навроцька (Пом'яновська, 46), Войт, Розлуцька, Тріль, Веремейчук, Лавренюк (Скоцик, 88), Нездюр, Корнацька. Запасні: Луцюк, Бондар, Масловська, Король.

Головна тренерка: Олена Руда.

Голи: Мироненко (21), Дружченко (54, з пенальті, 79), Долбіна (87).

Попередження: Бондаренко (10) - Войт (11), Тріль (87).

Вирішальною у цьому поєдинку стала швидка контратака гравчинь Динамо у середині першого тайму. Вікторія Мироненко відгукнулася на вертикальну передачу партнерки зі своєї половини поля, виграла забіг у Марини Навроцької і перекинула м'яча над Світланою Снігур - 1:0.

На старті другого тайму стався контроверсійний епізод. Анастасія Дружченко прокинула м'яч собі на хід, вриваючись у штрафний майданчик рівнянок, а Карина Войт зіграла у підкаті. Повтор не дав чіткої відповіді, чи був там фол. Але арбітриня матчу Анастасія Супоніна вирішила, що був.

Анастасія Дружченко - пенальті реалізувала впевнено.

Ще два м'ячі господарки манежу забили на заключних хвилинах гри.