![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024030517034540.png)
На Рівненщині оштрафували 59-річного чоловіка за продаж сурогатного алкоголю та цигарок військовослужбовцям.
Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.
Доведено, зокрема, що 59-річний житель Рівненського району, не будучи зареєстрованим підприємцем і не маючи відповідних ліцензій, торік придбав на ринку в Рівному для подальшого перепродажу цигарки різних марок та алкогольні напої без будь-яких підтверджуючих документів.
Пізніше цей товар чоловік привіз до одного з військових об’єктів, де збув військовослужбовцям. Правоохоронці задокументували 3 факти протиправної діяльності зловмисника, у ході яких він продав фальсифіковані цигарки та спиртовмісні напої під виглядом коньяку.
Чоловік свою вину визнав у повному обсязі. Вироком Рівненського міського суду йому призначено покарання – 85 тис. грн штрафу з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених підакцизних товарів.