![Фото ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020810201081.png)
Понад 6 років за ґратами проведе житель Вараського району за збут гранат і наркотиків.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської облпрокуратури.
За публічного обвинувачення прокурорів Вараської окружної прокуратури 35-річного чоловіка засуджено за незаконні зберігання та збут боєприпасів і наркотичних засобів.
Вироком суду обвинуваченому призначено покарання з урахуванням попереднього вироку у вигляді 6 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурор у суді довів, що раніше судимий чоловік незаконно придбав і зберігав у лісосмузі неподалік с. Стара Рафалівка 2 наступальні осколкові ручні гранати. Їх збут задокументували правоохоронці в ході оперативних закупок.
Окрім того, обвинувачений організував передачу до однієї з виправних колоній наркотичного засобу «бупренорфін», який сховав у коробці з-під печива.
А за місцем проживання чоловіка в селищі Рафалівка працівники поліції знайшли наркотичний засіб «канабіс», який він незаконно зберігав для власного вжитку.