Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жителі Радивилівщини виступили із вимогою до орендарів паїв

Підзамчівське і Башарівське старостинства вимагатимуть від орендарів сільгоспземель, які господарюють на їх територіях, аби вся спецтехніка після роботи в полі проходила обов’язкове очищення, і в подальшому не забруднювала дороги населених пунктів ґрунтовим місивом.

Люди кажуть, що з такою відвертою халатністю водії тягачів нині прокладають свої маршрути і через частково відремонтовану автотрасу, що сполучає місто і три старостинські округи громади.

Нагадуємо, з осені минулого року на найбільш зруйнованому відрізку дороги, що бере початок від залізничного переїзду м.Радивилова до межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, триває середній поточний ремонт. 

Сільгоспвиробники ще не завершили збиральну кампанію – на полях до цього часу подекуди залишалась кукурудза, а в буртах - цукровий буряк. Курсуючи розмоклими ґрунтовими дорогами, разом із сільгосппродукцією каравани вантажівок вивозили з полів ще й кілометри слизького бруду. Їздити такими дорогами гірше, ніж в ожеледицю, адже різко зростають ризики дорожньо-транспортних пригод, в тому числі - з травмуванням та загибеллю людей.

Ситуацію можуть докорінно змінити спецобладнання для мийки коліс, встановлене на виїзді з поля. Займатись цим повинен власник землі.

У зв’язку з цим старости вимагатимуть від орендарів завершити вивіз сільгосппродукції за цивілізованими правилами, організувавши «клінінг» для великогабаритної техніки. Щоб з поля на асфальт машини виїжджали чистими колесами.

За матеріалами сайту Радивилівської ОТГ.

Читати також