Жителі Рівненщини можуть оформити "нічний" і пільговий тарифи на електроопалення

У Рівненській ОДА розповіли про те, як жителям Рівненщини оформити "нічний" і пільговий тариф для електроопалення.

Як відомо, із 1 червня в Україні діє нова ціна на електроенергію. Тепер побутові споживачі незалежно від обсягу споживання кіловат-годин будуть оплачувати 4,32 гривні за кожну.

Водночас упродовж опалювального сезону – із жовтня 2024 року до 30 квітня 2025 року – жителі Рівненщини, які користуються електроопалювальними установками, сплачуватимуть за пільговим тарифом 2,64 грн/кВт-год. Важливою умовою є те, що обсяг споживання не повинен перевищувати 2000 кВт/год на місяць, а також оформлення електроопалення в установленому порядку.

Для застосування тарифу на електроопалення споживачеві потрібно спочатку звернутися до ПрАТ «Рівнеобленерго». Передусім має бути оформлений паспорт точки розподілу електроенергії із зазначенням установлення установки електроопалення. Надалі потрібно звернутися до центру обслуговування споживачів ТОВ «РОЕК» із заявою про встановлення тарифу на електроопалення й укладання відповідного договору.

Також зберігається дія так званого «нічного тарифу» (за встановленого двозонного лічильника). Він ураховує використання кВт залежно від часу доби. За денний період тариф залишається стандартним, але із 23:00 до 7:00 споживачі платитимуть за кіловат-годину на 50 % дешевше - 2,16 гривні.

Щодо встановлення такого приладу та його програмування за тарифами, диференційованими за періодами доби (тариф «день/ніч»), потрібно звертатися до ПрАТ «Рівнеобленерго».

Читайте також