Рівне Медіа

Жителі Рівненщини сплатили на 7,5 млн грн податків більше, ніж торік

фото ілюстративне

З початку  року платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи Рівненської області – поповнили бюджети територіальних громад на 37,9 млн. гривень. Це на 7,5 млн грн більше, ніж у минулорічному періоді.

Із загальної суми надходжень 32,3 млн. грн. складають кошти, сплачені  фізичними особами – підприємцями, які перевищили показники 2017 року на 7  млн. гривень. Юридичні особи, платники єдиного податку 3 групи, спрямували до місцевих бюджетів 5,6 млн. грн. єдиного податку.

За словами начальника Головного управління ДФС у  Рівненській області Дмитра Зайцева, така позитивна динаміка з місяця в місяць зберігається завдяки сумлінності суб’єктів підприємництва, адже фіскальна служба області у співпраці з керівниками територіальних громад Рівненщини активно працює над створенням належних умов для зростання прозорого та соціально відповідального бізнесу,  який розвивається та чесно сплачує податки. Переконливе підтвердження цьому – зростання сплати єдиного податку до місцевих бюджетів нашої області.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області

Читати також