![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020713093012.png)
Жителям Рівненщини рекомендують оновити застосунок "Повітряна тривога", адже відтепер він сповіщатиме про різні види загроз.
Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.
У версії 5.2 застосунку "Повітряна тривога" додано можливість отримувати важливі сповіщення від ОВА та Цивільного захисту України про різні типи небезпек, стихійні лиха та інструкції з подальших дій у таких ситуаціях.
Для кожного типу тривоги буть приходити унікальні сповіщення. Окрім звукових сповіщень, застосунок також надсилатиме текстові повідомлення з рекомендаціями дій.
Як відомо, інформація про всі види небезпеки надходить від чергових центрів оповіщення цивільного захисту та ДСНС.
Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android.