Жителям Рівненщини повернуть переплату за спожитий газ

Мешканцям Рівненщини повернуть гроші за спожитий газ. 

Про це повідомляють у пресслужбі Рівненської ОДА. 

Як зазначається, НКРЕКП оприлюднила конкретний порядок для повернення переплати за послуги з газопостачання.

Це спрощує процедуру для споживачів.

Для повернення переплати слід звернутися до попереднього постачальника з письмовою заявою, у випадку якщо постачальник відмовляється виконувати вимоги щодо повернення потрібно звернутися до НКРЕКП.

Першим із кроків, які рекомендується здійснити споживачам, є звернення до попереднього постачальника із заявою про повернення переплати за газ. Зробити це потрібно письмово, заповнивши форму: (заява 1 (http://surl.li/slqrg).

Відповідно до встановлених правил, переплата може бути зарахована на наступний розрахунковий період. Крім того, гроші можуть повернути на поточний рахунок протягом п'яти робочих днів після надходження запиту.

У випадку, якщо попередній постачальник не виконав вимоги споживача щодо повернення переплати, слід звернутися до НКРЕКП із зверненням (заява 2 ( http://surl.li/slqrs), додаючи копії документів, що підтверджують звернення до постачальника. Наголошується, що перед поданням скарги до НКРЕКП споживач повинен обов'язково виконати перший крок – звернення до постачальника.

Це необхідно для того, щоб регулятор міг надати підтримку у вирішенні ситуації та забезпечити ефективне повернення переплати за газ. У випадку порушення правил ринку газу постачальникам можуть бути застосовані різноманітні санкції, включаючи штрафи та анулювання ліцензій.

Читайте також