Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Зросли ціни на залізничні квитки: тариф тепер підніматимуть щомісяця

Фото - ілюстративне

Від учора, з 1 березня 2020 року, зросли тарифи на пасажирські перевезення залізницею. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

Більше того, підвищення тарифів на проїзд у потягах здійснюватимуть регулярно - по 2% щомісяця з 1 березня по 31 грудня 2020 року у всіх категоріях вагонів, крім 1-го класу поїздів Інтерсіті+. Таким чином, ціни на залізничні квитки до кінця 2020 року зростуть аж на 22%.

 

У той же час пасажирські перевезення і далі залишаються збитковими для "Укрзалізниці" і фінансуються в рамках перехресного субсидування за рахунок доходів від вантажних перевезень.

Нагадаємо, що востаннє "Укрзалізниця" підвищувала тарифи на проїзд у потягах у 2018 році двічі - на 12% у травні та 12% у жовтні. Торік, у 2019 році ціни на залізничні квитки не змінювалися.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.