10-річна школярка стала наймолодшим ді-джеєм Рівного

Вперше у Рівному 10-річна дівчинка закінчила курс навчання у Школі діджеїнгу DJ’s SCHOOL  й стала дипломованим юним та наймолодшим ді-джеєм регіону. Нею є Юліаночка Попович, учениця  5-А класу НВК „Школа-Ліцей № 2”.
 
Як це почалося?
У мережі Facebook з’явилося оголошення від відомого ресторатора Анатолія Лук’янчука, який у своїй групі Catarsis – house of emotion, 3 вересня 2017 року зробив оголошення про пошук дітей ді-джеїв: „Чи є в Рівне такі? Організуємо дитячі вечірки. Талановиті діти шукаю Вас!)
 
Читачі вподобали оголошення Анатолія й почалося обговорення. Усім стало до вподоби те, що ніщо не зрівняється з енергетикою, яку випромінюють діти. Алла Зражевська (мама Юліани Попович) теж додала коментар такого змісту:
 
"Спробуйте провести кастинг (чи прослуховування) для дітей без вікових обмежень, з найменших до найстарших) думаю, результатом будете задоволені й знайдете те, що шукаєте! Адже ідея крутезна!!!"
 
Ось так й все почалося. До розмови долучився й начальник управління культури й туризму Рівненського міськвиконкому Тарас Максименко, який зауважив: „Щоб такі  діти були, треба мати потужне ді-джей середовище. А такого в місті поки немає. Такий рівень може навчитиЮрій Юрковський (DJ Woodman)”.
 
Юрій Юрковський, прокоментував, що наймолодший учень у їхній Школі був 16-річного віку. Зараз проходить набір в Школу ді-джеїв й навчання починається з 2 жовтня 2017.
 
Тож, така інформація зацікавила Аллу та Юліану. Вони дізналися усі умови навчання, обговорили з сім’єю. У Юліани був вибір або ж поїхати у Аквапарк до Польщі або ж навчатися діджейському мистецтву. І вона обрала навчання.
 
Попередньо була й розмова з Анатолієм Лук’янчуком, який шукає дітей ді-джеїв. Юліані ж він особисто пообіцяв, що коли навчиться діджеювати, то обов’язково виступить у нього у Клубі, хоча б раз.
 
Маленька дівчинка була найменшою по віку за період навчання у Школі діджеїнгу. 10-річних учнів у Школі ді-джеїв ще не було. Юрій Юрковський (DJ Woodman) погодився на такий експеримент й вчити Юліану, лише через те, що вона має музичні знання, адже навчається у 4 класі Рівненської музичної школи № 1 ім. М.Лисенка,  і те що дитина має велике бажання та інтерес почерпнути щось нове та розвиватися в музичному мистецтві.
 
 
Через велику зайнятість Юліани, адже окрім навчання у НВК Школа-Ліцей№ 2, дівчинка професійно займається музикою по класу фортепіано (пише власну музику, пісні) й готується до власного авторського концерту й випуску Збірочки пісень та музики під назвою „Мій ЧАРівний світ ”, займається англійською мовою, в минулому відвідувала камерний хор Аве Марія та Школу спортивного танцю „Ритм” з наполегливістю і завзяттям попри втому, приходила у вечірній час після уроків та гуртків на навчання до DJ’s School. Саме там була абсолютно унікальна програма навчання, яка зачіпала абсолютно всі аспекти ді-джеїнгу. Програма була розроблена протягом багатьох років роботи, а також відповідає всім європейським стандартам у цій галузі, де ді-джеїнг вже давно вважається офіційно визнаною професією.
 
Заняття проводили  DJ Woodman і DJ Ground, які  вчили та передавали свої знання молодому поколінню.
 
Курс навчання тривав 2 місяці й 25 занять. До програми входило:
 
1) Загальне розуміння ситуації. Можливості по закінченню курсу. Хто такий DJ і що він грає. Стилі електронної музики. Чим відрізняється ді-джей від продюсера. Як працює шоу бізнес. Як стати відомим. Конкуренція.
2) Історія електронної музики Рівне, країн СНД та світу. Музиканти та ді-джеї в даній області.
3) Ді-джейська апаратура, і яка вона буває. Історія техніки. Відмінності апаратури. Техніка безпеки і підключення. Стилі гри. Де брати матеріал для роботи. Подача матеріалу. Підбір музичного матеріалу до форматів заходів.
4) Закони музики. Побудова треку, тональності, BPM, квадрати, такти, частки. Еквалайзер, рівень треку, ефектор. Що таке PITCH і CUE і як його застосовувати. Навіщо діджею вуха. Робота в навушниках. Основи зведення треків. Вивчення Рекорд-бокс.
5) Написання музики.
6) Основи зведення на CD-програвачах і Тракторі. Практика.
 
 
У маленької діджейки вже великі плани на майбуутнє:
 
"Буду використовувати набуті знання та вміння для гри в рідній школі (гратиму для однокласників дискотеки), спробую щось „заміксувати” й для не менш рідної музичної школи, pianomusic and deep/housemusic чи mix (вже є ідеї, однак потрібно спробувати на практиці), сподіваюсь мене мої вчителі у цьому підтримають. А також звичайно хочеться спробувати свої сили й для гри дітям усього міста (було б добре країни та світу".
 
 

 

Читайте також