12 квітня - День працівника ракетно-космічної галузі: красиві привітання та картинки

У всьому світі 12 квітня відзначають Міжнародний день польоту людини в космос у зв'язку з важливим внеском космічної науки та техніки у розвиток людства. Цього ж дня в Україні відзначають день працівників ракетно-космічної галузі, який був встановлений президентським указом у 1997 році.

Бажаю, щоб будь-які сузір’я стали досяжною точкою маршруту, а нескінченний космос і найбільш віддалені від Землі галактики підкорилися Вам. З Днем космонавтики!

***

Вітаю з Днем космонавтики! Бажаю подолати надзвукову швидкість, хоч одним оком зазирнути у віддалені куточки нашої галактики і відшукати доброзичливих інопланетян!

***

Будьте мужнім, пристрасним, допитливим, захопленим, фізично і морально готовими вершити подвиги і робити грандіозні кроки для всього людства!

***

З Днем космонавтики від усього свого сердечка поздоровляю! Бажаю незмінно чистого неба і втілення в життя ваших неземних мрій!

***

Відмінного здоров’я, слідування за своєю мрією, нових відкриттів, надійних товаришів і невпинного прагнення бажаю в День Космонавтики!

Читайте також