Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

14 керівників медустанов Рівненщини отримуватимуть чималі надбавки до зарплати

Український інститут майбутнього

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав ряд розпоряджень про встановлення надбавок керівникам 14 медустанов. Так, головний лікар КП «Рівненського обласного протипухлинного центру» Григорій МАКСИМ’ЯК  з 4 січня по 31 грудня 2019 року отримуватиме надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків та  доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря-хірурга-онколога зі спеціальності «Онкологія».

Надбавки до зарплати також має головний лікар КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій БОРТНІК, а саме:

-       надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків;

-       надбавку до посадового окладу за особливий характер праці у розмірі              20 відсотків (з підвищеннями);

-       надбавку до посадового окладу за особливі умови праці у розмірі 20 відсотків (з підвищеннями);

-    доплату до посадового окладу в розмірі 25 відсотків за роботу лікаря – хірурга зі спеціальності «Хірургія», в межах робочого часу за основною посадою.

Головний лікар КЗ «Зірненська туберкульозна лікарня» Олександра КУЧЕР та головний лікар КЗ «Обласний туберкульозний санаторій м. Костопіль» Алла МАТВІЙЧУК матимуть надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків та доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря-фтизіатра зі спеціальності «Фтизіатрія», а головному лікарю КЗ  «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер» Ростиславу РОЖАНСЬКОМУ -  доплату за складність та напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків

Головний лікар КЗ «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Валентина СУХЛЯК отримуватиме надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків, в межах фонду заробітної плати.

Сергій ШЕВЧУК, головний лікар «Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення», в межах фонду заробітної плати плати має надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків і доплату до посадового окладу в розмірі 25 відсотків за роботу лікаря-статистика відділення медичної статистики та ведення Державного реєстру, в межах робочого часу за основною посадою.

Начальнику КЗ «Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни» Андрію  БУРАЧИКУ призначили надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків і доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря-хірурга зі спеціальності «Хірургія».   

Головний лікар КП «Рівненська обласна клінічна лікарня» Іван ЗИМА матиме надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків, доплату до посадового окладу в розмірі 25 відсотків за роботу лікаря-хірурга зі спеціальності «Хірургія», в межах робочого часу за основною посадою. 

Крім того, Ліна МИХАЛЬЧУК, головний лікар КЗ «Рівненська обласна станція переливання крові» та Віталій Бойко, головний лікар КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня»,  мають надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків, в межах фонду заробітної плати. 

Також днями перший заступник голови облради Сергій Свисталюк підписав розпорядження про встановлення надбавок  Олегу МУЛЯРУ – головному лікарю комунального закладу «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський»: надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків і доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря-пульмонолога зі спеціальності «Пульмонологія». 

Вікторії ЄНІКЕЄВІЙ - головному лікарю комунального підприємства «Обласний перинатальний центр» призначили надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків, надбавку до посадового окладу за почесне звання «Заслужений лікар України»  у розмірі 20 відсотків і доплату до посадового окладу в розмірі 25 відсотків за роботу лікаря-акушера-гінеколога, в межах робочого часу за основною посадою.

Надбавки також матиме Олег КРАВЕЦЬ - головний лікар КЗ «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Новостав» для дітей з активними формами туберкульозу» в межах фонду заробітної плати матиме надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків і доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря-фтизіатра дитячого.                

            

 

Читати також

25.09.2023 Один - помер, а інший - травмувався: на Рівненщині судили водія, який збив юнаків на мотоциклі

Прокурори Рівненської обласної прокуратури в суді довели вину жителя Вараського району, якому інкримінували порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті одного потерпілого та спричинило тілесні ушкодження іншому (ч. 2 ст. 286 КК України). Вироком Володимирецького районного суду чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Прокурором доведено, що 29 березня 2022 року в селі Воронки, Вараського району тоді ще 38-річний житель цього ж села, не маючи посвідчення водія, сів за кермо автомобіля «Jeep Grand Cherokee». При цьому чоловік, рухаючись другорядною дорогою, не зупинився на нерівнозначному нерегульованому перехресті, не надав переваги в русі та зіткнувся з мотоциклом «Viper». В результаті ДТП 19-річний водій двоколісного транспортного засобу помер за кілька днів у лікарні, а 17-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження. У суді обвинувачений свою вину визнав. Згідно з вироком суду, окрім позбавлення волі, чоловік також має сплатити потерпілим близько 1 млн грн моральної та матеріальної шкоди. Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його до апеляційного суду.