4 знаки Зодіаку, які вважають інтелект найпривабливішою рисою в людині

Якщо вас лякає термін “сапіосексуал”, то знайте, нічого страшного в ньому немає. Сапіосексуалами називаються ті люди, яких найбільше приваблює в потенційних партнерах високий інтелект. Їх складно “зачепити” красивою фігурою, чарівною посмішкою або матеріальним добробутом. Вони понад усе цінують логіку і гострий розум, і тільки ці якості змушують їхні серця прискорено битися. Серед яких зодіакальних знаків ви найчастіше можете зустріти сапіосексуалів?

Діва

Якщо у вас починаються стосунки з Дівою, будьте впевнені, що цей знак почне дуже уважно вас вивчати і спостерігати за тим, як ви формулюєте свої ідеї та думки, і якими є ваші цінності та світогляд загалом. Ні, вам не потрібно запам’ятовувати всю таблицю Менделєєва, вирушаючи на побачення з Дівою.

Просто вона відразу ж розкусить ваш рівень освіченості та інтелекту буквально за вашими першими фразами. А ще цей знак не любить вихваляння і не ласий на компліменти. Зате ви однозначно сподобаєтеся Діві, якщо демонструватимете свій потяг до знань.

Козоріг

Працьовитого і допитливого Козорога завжди тягне до нових знань і вмінь. Він дуже розумний, розважливий, терпіти не може порожніх розмов, світських балачок і пліток. Він вкрай вимогливо ставиться до людей, які його оточують.

Якщо ви хочете завоювати серце Козорога, ваша тонка талія або прес із кубиками його навряд чи вразять. Спочатку він захоче “промацати” ваш високий інтелект, а також вашу освіту, уміння логічно і критично мислити.

Близнюки

Близнюки вирізняються допитливістю та вмінням підтримувати бесіди практично на будь-які теми. Отже, якщо вам потрібно зачарувати цей дволикий знак, постарайтеся запастися найрізноманітнішою інформацією, яку можна обговорити.

Близнюки, як жоден інший знак, цінують пізнавальні дискусії і постійно шукають для себе цікавих співрозмовників. А також Близнюки дуже товариські й одразу ж обирають собі гідних компаньйонів із гострим розумом для подальших інтелектуальних спарингів.

Водолій

Це вкрай допитлива людина, яка завжди прагне дізнатися щось нове. Вона активно вбирає знання й обожнює розумні бесіди. Водолій зустрічатиметься тільки з тими, у кого такий самий склад розуму. Йому швидко набридають люди, які слабші за нього інтелектом.

До того ж Водолій не проти запросити свого обранця на побачення до історичного музею, на перегляд документальних фільмів або в книжковий магазин! Ключ до серця Водолія – це освіченість, начитаність і прагнення рости й розвиватися.

Читайте також