Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

5 знаків Зодіаку, у яких відбудуться серйозні кар`єрні зміни у вересні 2023 року

Попри дощі, на нас чекає три полум'яні місяці — сховатися не вийде. У вересні 2023 року ми матимемо останній шанс набрати в повітря легені — у жовтні починається Коридор затемнень, який буде парадоксально потужним через роботу одразу двох осей: Овен-Терези і Телець-Скорпіон. Це серйозна заявка на повну трансформацію життя кожної людини, але завдяки Молодику 15 вересня у Діві ми можемо підготуватися до масштабних зрушень у своєму житті, інформує Ukr.Media.

Молодий місяць 15 вересня в Діві буде пов'язаний з вашим робочим колективом, начальником і загалом командою, тому що астрологічно це сузір'я відповідає саме за роботу. А значить все, що відбуватиметься у вересні, у вашій кар'єрі призведе до найпотужніших подій у жовтні та листопаді.

Цікаво, що 15 вересня, в Молодий місяць, Меркурій розгорнеться у прямий рух, тобто в житті багатьох буде прийнято важливе рішення в роботі. Наприклад, щодо зміни колективу, чи звільнення співробітника, чи хтось взагалі зважиться на роботу на себе. Є 5 знаків, для яких вересень стане доленосним — перевірте список.

Діва

Починаючи з серпня, Діви стають головними дійовими особами у колективі — усі погляди спрямовані на вас. У вересні вам можуть запропонувати нове звання — Молодий місяць відбувається у вашому знаку, тому ви можете отримати нове призначення або статус у компанії. Також ви можете зважитися на зміну роботи, адже Повний місяць в Овні 29 вересня відбувається у вашому секторі кризи та трансформації — ви можете піти в нову компанію, бо вам запропонують велику зарплату.

Також ви зважитеся на зміну іміджу, купіть більше ділових та якісних речей. Ретро Меркурій у серпні міг допомогти скинути вам вагу та повернутися до якогось стилю, який був для вас актуальним роки тому.

Стрілець

Молодий місяць 15 вересня відбувається у вашому секторі кар'єри та статусу — у вас може з'явиться новий начальник, або вас самого зроблять керівником і дадуть нову посаду. Якщо ви сиділи довгий час без роботи, то саме у вересні ваші співбесіди почнуть приносити плоди — вам запропонують якісну роботу з хорошим офісом та приємним графіком.

Також у вересні на вас чекає опрацювання відносин з керівництвом. Ймовірно, у вас зараз два керівники і ви могли втомитися підлаштовуватися під кожного. Швидше за все це питання буде вирішено в середині вересня. А до 29 вересня ви можете зробити перший крок у відкритті власного бізнесу.

Овен

Весь місяць обіцяє бути максимально важливим з погляду роботи — Молодий місяць 15 вересня принесе вам новий офіс, колектив чи хорошого співробітника. Загалом ви можете відчути, як у керівництва зростає потреба у вашій діяльності — сміливо просіть підвищення!

Вже 29 вересня відбудеться Повня в Овні і ви отримаєте звання, статус, набудете популярності у своєму колективі. Взагалі, Всесвіт благоволіє зростанню і вашого авторитету, і ваших доходів — не тушуйтесь, просіть нову зарплату, кабінет та людей у підпорядкування.

Рак

Завдяки вдалим переговорам у вересні, ви зможете отримати хороше навчання і сильно вирости в якійсь навичці. Молодий місяць 15 вересня в Діві може принести вам нову освіту, майстер-клас, підвищення кваліфікації — все це не випадково і рухає вас до масштабного прогресу. До речі, ви можете у вересні купити якусь техніку для роботи, яка принесе вам зростання доходів.

Повний місяць в Овні 29 вересня дасть вам призначення на посаду — подія відбудеться у вашому секторі кар'єри, від неї точно не втекти. Вас зроблять начальником, дадуть статус — це буде великий успіх! Також ви самі можете змінити вектор напряму та звільнитися, але не переживайте — Всесвіт на вашому боці і на вас чекає грандіозна перемога найближчим часом.

Лев

Сильні зміни в кар'єрі для вашого знака пов'язані насамперед із новою ситуацією із зарплати. Швидше за все, вона у вас зросте вже 15 вересня у зв'язку зі зростанням вашої діяльності — ви можете почати навчати інших людей, або завдяки новому навчанню ви вдало підвищите ціну на свої послуги. Також ймовірно, що на роботі у вас може з'явитися керівник, який підтягне вас на сходинку вище. Протекція вам допоможе досягти великих висот та фінансового зростання.

Повний місяць 29 вересня в Овні відбувається у вашому секторі освіти — ви можете отримати скоринку, сертифікат, диплом або у вас з'явиться вчитель, який аж до 2025 року впливатиме на ваше професійне зростання. Спілкування з цією людиною (або завдяки навчанню) розширить вас у кар'єрі, а також змінить ваші погляди на життя у більш благополучне та фінансово успішне русло.

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.