Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

9 людей загинуло і 9 постраждало під час ракетного удару по телевежі біля Рівного

Сьогодні зранку російські військові атакували телевежу у селі Антопіль Рівненського району. Внаслідок цього руйнування зазнали приміщення і вежа.

Як повідомлялось, під завалами опинились працівники та особовий склад. Від самого ранку рятувальники, працівники комунальних служб та інших підприємств області розбирали завали. 

Начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль повідомив про кількість загиблих - їх нині 9.

"Станом на 18-ту констатуємо, що маємо 9 загиблих і 9 постраждалих. Роботи активно продовжуються", - сказав Коваль.

Також він додав, що під завалами ще є люди.

Відомо, що росіяни випустили по телевежі дві ракети дальньої дії. Через це в області були проблеми з телебаченням і радіо.

"Зважаючи на це, спільними зусиллями відновили мовлення у північних районах області через кабельну мережу, надали доступ оператори інтернет-зв'язку. Зокрема, Воля та Ланет. Мовлення відновлюється. Радіостанції місцевих мовників також вийшли в ефір", - додав голова ОВА.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.