У Рівному територію медзакладів освітлять найсучаснішим обладнанням фірми “Шредер”

Йдеться зокрема про територію Рівненської міської лікарні та Рівненського пологового будинку. При чому, на це не буде витрачено жодної копійки з бюджету міста. Всі витрати на поставку найсучаснішої світлотехнічної продукції власного виробництва в Тернополі візьме на себе компанія “Шредер”.

Про це напередодні під час візиту на завод компанії домовились секретар Рівнеради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян та комерційний директор ТОВ “Шредер” Сергій Помаранський. Сторони підписали відповідний меморандум. Загальна вартість світлотехнічної продукції, яку безкоштовно поставить Рівному ТОВ “Шредер” складає 271 тисячу гривень.

Українське підприємство провідної світлотехнічної компанії світу Schréder розташоване у Тернополі, є одним з найефективніших виробництв у Європі. Близько 99% виробленої продукції відправляється на експорт в країни Європи, Північної Америки, Австралії. Світильники українського виробництва використовують для підсвічування голлівудського купола поблизу Алеї слави в Лос-Анджелесі. Також ними освітлюються Амстердам, Брюссель, Берлін, Штутгарт, Варшава, практично всі вулиці Відня. В Україні їх можна побачити на Хрещатику в Києві, набережній в Дніпрі, Одесі, і, до речі, на вулицях Рівного. На початку 1990-х Schréder провів комплексну модернізацію зовнішнього освітлення нашого міста. З 11-ти тисяч встановлених тоді світильників близько 10 тисяч працюють досі, а це понад 30 років надійної експлуатації.

Компанія надає комплексну підтримку в розробці майстер-планів зовнішнього освітлення міст, а локальні виробничі потужності дозволяють максимально адаптувати продукцію до потреб замовника. Наприклад, пофарбувати світильник у 243 відтінків кольорів.

Меморандум про співпрацю, за яким ТОВ «Шредер» безкоштовно надасть сучасні ЛЕД-світильники для освітлення території Центральної міської лікарні та пологового будинку Рівного, дозволить рівнянам наочно переконатись в перевагах продукції світового лідера з виробництва світлотехнічної продукції та відновити співпрацю в питанні якісного освітлення міста з компанією “Шредер”.

Читайте також