Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

9 шкіл Рівненщини - серед переможців еко-проекту від Фонду Кличка

Організатори  проекту Zero Waste School від Klitschko Foundation отримали 1098 анкет з усіх куточків України. Нині вже закрили конкурс та серед претендентів відібрали 100 шкіл з усієї України. 

Вже у квітні команди, що складаються з директора, вчителя та трьох учнів разом пройдуть тренінг із побудови команди, спланують власний проект та познайомляться з еко-активістами і лідерами думок.

Відбір відбувався за наступними критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day, повнота відповідей у анкеті, наявність відео та відповідність школи до вимог проекту.  З Рівненщини до проекту увійшли наступні заклади освіти:

  • Бистрицький навчально-виховний комплекс  "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради
  • Великолюбаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області
  • Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради Рівненської області
  • Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської     області
  • Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області
  • Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Острозький навчально-виховний комплекс "Школа I-III   ступенів-гімназія"
  • Острожецький ліцей імені І. Єремеєва
  • Радивилівський навчально-виховний  комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака

За повідомленням  Klitschko Foundation

 

 

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.