Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Арешт та громадські роботи: на Рівненщині виявили понад 80 ухилянтів від сплати аліментів

З початку року у РІвненській області було зареєстровано 80 ухилянтів від сплати аліментів на утримання дітей.

Про це повідомляють у Рівненській прокуратурі. 

Однією з проблем у багатьох українських родинах є невиконання одним із батьків своїх обов’язків щодо сплати аліментів. В такому випадку, якщо особа ігнорує судове рішення, згідно з яким її зобов’язано сплачувати аліменти, до неї можуть бути застосовані заходи кримінально-правового впливу.

Так, впродовж цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 82 кримінальних правопорушень вказаної категорії (ст. 164 КК України). За результатами досудового розслідування 27 обвинувальних актів скеровано до суду, у деяких вже є рішення.

До прикладу, за підтримання публічного обвинувачення Здолбунівською окружною прокуратурою Корецьким районним судом, до 1 місяця арешту засуджено 46-річного жителя колишнього Корецького району, який не сплачував аліментів на утримання своїх двох неповнолітніх дітей та заборгував понад 70 тис. гривень.

Також, вироком Рівненського міського суду засуджено рівнянина, який злісно ухилявся від сплати аліментів на утримання двох дітей та заборгував майже 149 тис. гривень. Суд призначив йому 80 годин громадських робіт.

Читати також