Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів "Бушмастер"

Австралія передала Україні 20 бронетранспортретів "Бушмастер" на 38 мільйонів доларів. За словами австралійських спеціалістів, це найшвидше виділення військової допомоги в історії країни. 

Про це повідомив посол України в Австралії Василь Мірошниченко. 

- На запрошення Міністра оборони Пітера Даттона та у присутності генерал-майора Скотта Вінтера, керівника сухопутних військ, став свідком передачі техніки Україні. Австралія передає 20 Бушмастерів ціною 50 мільйонів AUD (38 USD). Історичний момент, - написав він. 

Австралійські спеціалісти нацбезпеки кажуть, що було найшвидше рішення про виділення військової допомоги в історії країни.

- 31.03 Президент Володимир Зеленський звернувся до парламенту із промовою та попросив бронетранспортери Бушмастер. Наступного ранку Прем’єр-Міністр Скотт Моррісон підтвердив готовність їх надати. За українським часом усе відбулося в один день. Зранку попросив і до кінця дня уже було погодження.

Читати також

23.05.2022 Зґвалтували 8-річну дівчинку та "віджали" заправку: окупанти чинять звірства на Херсонщині

«Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. «Віджали» у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали». «Жодних обмінів не буде, можете не сподіватися. Доки Донецьку, Луганську область не «звільнять», взагалі за ротацію можете забути. А далі ми не рухаємось, бо все угрупування знаходиться в «ДНР». Коли вони там закінчать, то перекидають сюди війська і почнемо рухатись».