Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Автомобілістів і дорожників Рівненщини привітали із професійним святом

http://www.rv.gov.ua

Напередодні професійного свята, яке відзначається щороку в останню неділю жовтня, на Рівненщині привітали працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

З цієї нагоди перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір вручив подяки Міністерства інфраструктури України, відзнаки облдержадміністрації, а також пам’ятні значки і годинники.

«У переддень професійного свята я хочу подякувати автомобілістам і дорожникам за щоденну, надзвичайно важливу роботу. Цьогоріч це робити особливо приємно. Адже зараз на Рівненщині відновлюється рекордна кількість доріг. Знаю, що Ваш секрет успіху полягає у відповідальності за доручену справу, ініціативності та прагненні забезпечувати комфортний, безпечний і безперебійний рух на дорогах. Я переконаний, що в умовах достатнього фінансування та підтримки держави ми забезпечимо належну якість доріг в нашій області», – звернувся до рівненських дорожників Віталій Ундір.

До привітань долучилися перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк та начальник управління інфраструктури та промисловості  ОДА Федір Мисюра.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також