Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Безробітних Рівненського району вчили презентувати себе

Сьогодні, 12 червня, у приміщенні Рівненської районної філії РОЦЗ для безробітних, що перебувають на обліку, відбувся тренінг самопрезентації за участю тренера ТзОВ «Вектор Успіху» Ольги Михальчук.

Метою заходу було оволодіння учасниками технікою позитивної самопрезентації, створенняіміджу, ефективного представлення самого себе, формування навичок правильного написання резюме, впевненої поведінки під час проходження співбесіди.

«Зустрічі із незнайомими людьми, і в першу чергу з роботодавцями, завжди пов’язані із сильними емоційними хвилюваннями, внутрішньою напругою та невпевненістю в собі й своїх можливостях. Найчастіше це виникає внаслідок недосконалого володіння процесом самопрезентації, відсутністю необхідних знань, умінь та навичок, необхідних для впевненої поведінки під час ділових зустрічей.», – розповідала тренер Ольга Михальчук.

Вона поділилася з присутніми секретами навичок публічних виступів, навели основні характеристики успішної людини, розповіла про так звані зони спілкування, виконуючи при цьому вправи для особистого розуміння учасниками тренінгу дії кожної з цих зон.

Під час тренінгу за допомогою презентацій, дискусій, індивідуальних завдань та ситуаційного аналізу присутні отримали навички перспективної самопрезентації, створення власного позитивного іміджу особистості, оволоділи навичками публічного виступу та набули практичних навичок написання резюме.

Прес-служба Рівненської РДА

Читати також