Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Більше 370 тисяч зарплати і нерухомість чоловіка: що у декларації очільниці Корця

У кінці 2010 року міським головою Корця було обрано Людмилу Дмитрук. До цього певний час була секретаркою міськради. Після п’яти років на посаді голови, мешканці знову проголосували за неї і в 2015 пані Дмитрук знову очолила міськраду.

Згідно із поданою декларацією про доходи у 2019 році, разом із Людмилою Дмитрук проживають чоловік, мати, син із невісткою і онуком.

Уся нерухомість – у власності чоловіка, Віктора. Це земельна ділянка на 5 300 метрів квадратних, гараж на 37. 5 «квадратів», прибудова на 111 кв. м. і житловий будинок на майже 243 метри квадратних. Усе у Корці.

Автомобілів у власності родини – немає, згідно із декларацією чиновниці.

Серед доходів: майже 378 тисяч гривень заробітної плати очільниці невеличкого міста та майже 3 тисяч грошових винагород, 105,5 тисяч гривень пенсії і трохи більше 12 тисяч пільг і соціальних виплат чоловіка. Син та його дружина працюють у Головному управлінні Національної поліції у Рівненській області, за минулий рік отримали на двох 235 тисяч гривень зарплати, більше 16 тисяч гривень соціальних виплат, пільг та інших відшкодувань. Пані Дмитрук задекларувала пенсію своє матері – 37 тисяч гривень.

З готівкових коштів зазначено 9,5 тисяч доларів, 200 євро, 12 тисяч гривень на двох із чоловіком у Людмили Миколаївни та 13 500 тисяч доларів, які належать їх сину. Він та його дружина також мають фінансові зобов'язання у вигляді кредиту.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли про те, що задекларував міський голова Острога.

Фото - відкриті джерела.

Читати також

03.12.2022 МЕГАТЕ організує місії під час яких відвідають Хмельницьку та Рівненську АЕС

"Оцінки групи МАГАТЕ допоможуть інформувати наступні місії ПАЕС, щоб забезпечити постійну допомогу та підтримку з боку агентства. Перші місії МАГАТЕ на Рівненську та Хмельницьку станції відбудуться наступного тижня", – зазначив він у заяві у ніч на суботу. Гроссі уточнив, що група експертів МАГАТЕ після очолюваного ним візиту в березні цього року цього разу вперше перебувала на об'єкті протягом кількох днів, щоб краще зрозуміти безпекову ситуацію, зокрема ядерну, а також потреби станції. За його словами, експерти МАГАТЕ зазначили, що персонал ПАЕС продовжує експлуатувати станцію з високим професіоналізмом та відповідно до експлуатаційних процедур і вимог безпеки, незважаючи на дуже складні умови, що виникли внаслідок війни та численних повітряних тривог. Група МАГАТЕ також дізналася більше про відключення зовнішнього електроживлення 23 листопада та подальше відключення двох активних блоків внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру України. "Дизель-генератори на майданчику могли забезпечувати електроенергією системи ядерної безпеки та захисту, але на станції виникали деякі проблеми, а також здійснювався вплив на зв'язок на майданчику та за його межами", - зазначив гендиректор агентства. Він додав, що група також провела оцінку логістики та управління запасними частинами, а також переглянула список допоміжного обладнання, раніше запрошеного через український регулюючий орган. Це привело до кращого розуміння потреб майданчика та того, як МАГАТЕ може надати додаткову допомогу щодо ядерної безпеки та захисту. Щодо Запорізької АЕС, то Гроссі висловив стурбованість у зв'язку з останніми кадровими рішеннями, які демонструють відкриті протиріччя стосовно субординації на станції, що може негативно позначитися на ядерній та фізичній безпеці. Він уточнив, що цього тижня на станції було оголошено, що її директором є головний інженер Юрій Черничук тоді як український оператор "Енергоатом" відхилив це призначення і призначив в.о. гендиректора станції Дмитра Вербицького, а головним інженером – Ігоря Мурашова, проте обоє на станції відсутні. Генеральний директор повторив, що МАГАТЕ розглядає ЗАЕС як український об'єкт. Він також повідомив, що у найближчому Енергодарі поетапно розгортається до 70 пересувних дизельних котелень для опалення комунальних будівель, будинків та квартир, наразі вони працюють у місцевій школі, дитячому садку та лікарні. Крім того, на майданчику ЗАЕС розгорнуто до семи пересувних дизельних котелень для обігріву будівель на майданчику. Чотири реакторні блоки залишаються в холодному зупині, а два інших перебувають у гарячому зупині, що дозволяє їм забезпечувати електростанцію парою, а Енергодар – теплом. Місто також продовжує отримувати електроенергію від ліній електропередач поза станцій через систему розподільчих пристроїв ЗАЕС і ТЕС.