Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Біля Куп`янська загинув заступник командира дивізіону з Рівненщини

На Березнівщину прийшла сумна звістка - на Харківщині поліг мужній воїн Микола Коваль.

Про це інформують у Березнівській міській раді.

"Перестало битися серце захисника України, заступника командира дивізіону 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка, майора Миколи Коваля з міста Березне, 1977 року народження", - йдеться у повідомленні.

Життя воїна, який з 2015 року боронив Україну, обірвалося поблизу звільненого від московських окупантів міста Куп’янськ Харківської області.

Читати також

01.10.2022 На Харківщині від ворожого обстрілу загинув 21-річний солдат із Зарічного

Сергій Кохно був призваний по контракту 13 червня 2021 року та проходив службу у військовій частині А1008 на посаді механіка-водія. Загинув 28 вересня в результаті ворожого обстрілу. - Хлопець, як і багато інших однолітків, мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє, але не судилося їм здійснитись, бо поклав своє молоде життя за незалежність та свободу нашої держави! Ми пам’ятатимемо та шануватимемо пам’ять нашого Героя, який віддав своє життя задля миру в нашій країні, не вагаючись ні секунди. Щирі співчуття родині загиблого…- йдеться у повідомленні. Сьогодні тіл Героя привезуть до рідної домівки за адресою смт Зарічне, вул. Софіївська. Жителів громади та селища прсять 1 жовтня, вшанувати нашого Героя, утворити живий коридор. Коридор утворюють через Зарічненський ліцей №1 (вулиця Харківця) до площі «Героїв Майдану» (центр Зарічного) далі по вулиці 1грудня до Зарічненського ліцею №2, де навчався Сергій далі до Ощад банку та до домівки нашого Героя. Орієнтовний час приїзду тіла загиблого - об 11.00 годині.