Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Близько 30 осіб вимагали повернути техніку: на півночі Рівненщини селяни чинили супротив правоохоронцям

Другого лютого правоохоронці виявили незаконну порубку та перевезення лісу. Сталось це в лісовому масиві на межі колишнього Володимирецького та Зарічненського районів між селами Дібрівськ-Луко-Степангород.

Там поліцейські виявили 6 осіб і 3 трактори «Dongfeng» із причепами, завантаженими свіжозрубаною сосною. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області. 

Документи на 40 колод лісопродукції загальним об’ємом близько 10 кубічних метрів були відсутні. Для з’ясування усіх обставин, під час супроводу транспортних засобів на територію лісництва один із тракторів з’їхав біля села Степангород за межі проїзної частини і застряг у болотистій місцевості. Під час його буксирування до місця події прийшли близько 30 осіб, які вимагали повернути техніку. Законні вимоги правоохоронців про перешкоджання їхній діяльності ті ігнорували, провокуючи конфлікт. 

Втім, техніку та деревину доставили на відповідальне зберігання місцевого лісгоспу. 

За фактами незаконної порубки, перевезення лісу та втручання в діяльність працівника правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статей 246, 343 КК України. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені транспортні засоби та лісопродукцію.

У рамках відкритих проваджень поліцейські встановлюють осіб, причетних до скоєних кримінальних правопорушень. 

Читати також