Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Британія відмовилась від російського лісу, срібла та ікри

Ілюстративне фото

Велика Британія вводить ембарго на імпорт срібла, лісу та високоякісних продуктів із росії. Про це інформує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Нові санкції включають заборону на імпорт срібла, лісоматеріалів і високоякісних продуктів із Росії, зокрема ікри.

Також Велика Британія підвищить мита на 96 категорій товарів із росії та білорусі. Серед них були алмази та каучук, а також живі тварини, продукти харчування, одяг, транспортні засоби, музичні інструменти тощо.

З новими санкціями загальна сума імпортних мит і заборон на російські товари сягне понад 1 мільярд фунтів.

Читати також

21.05.2022 Тиждень боровся за життя: у шпиталі помер тракторист, в якого влучила російська ракета

Понад тиждень Олег Гайдабура із села Осняги Гадяцької громади перебував на лікуванні у Харківському воєнному госпіталі. Через ракетний удар він отримав опіки та травми ніг. За словами матері, лікування чоловіка оплачували за рахунок підприємства, де він працював. "Нам повідомили, що син помер. Причину смерті лікарі нам ще не сказали. Тіло ще не привезли", – сказала матір Олега. Олегові Гайдабурі було 26 років. Працював трактористом на агропідприємстві на Харківщині. Дата та час прощання поки не відомі, додала мати. Нагадаємо, у Харківській області 11 травня російська ракета влучила в трактор, який працював у полі. Про те, що у трактор поцілила російська ракета, рідним повідомив директор підприємства.