Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Букмекерська контора Betwinner: особливості ставок на спорт

Ставки на спорт в Україні дедалі більше і активніше набирають обертів. Жителям України активно пропонують такі послуги, і вони ними з великим задоволенням користуються. Зараз існує досить велика кількість букмекерських контор, які пропонують турецьким беттерам широку лінію розпису, вигідні коефіцієнти, а також ще й великий асортимент щедрих бонусів.

Серед найпопулярніших букмекерських контор України можна назвати Betvinner. Це чесний та надійний букмекер, який розпочав свою роботу у 2012 році. Надає великий асортимент ставок на спорт на вихідних умовах та на основі міжнародної ліцензії від авторитетного органу Кюрасао. Тут беттери можуть знайти великий асортимент спорту для того, щоб вигідно і успішно тримати парі.

Найпопулярніші види спорту в Україні для ставок на спорт

А тепер поговоримо про найпопулярніші види спорту в Україні, за якими спостерігає вся країна. Змагання відбуваються у великому ажіотажі, а беттери Україні з великим задоволенням ставлять ставки на ці види спорту на сайті букмекерської контори BetWinner. У п'ятірці найпопулярніших спортивних дисциплін можна побачити:

 • Футбол.

 • Баскетбол.

 • Волейбол.

 • Кінні стрибки.

 • Теніс.

Це найпоширеніші і найпоширеніші види спорту. Ставки на ці спортивні дисципліни пропонують своїм клієнтам турецькі букмекери, так і зарубіжні сайти ставок на спорт.

Особливості послуг БК BetWinner

Уважно вивчивши спектр послуг, що пропонуються на сайті BetWinner, а також їх особливості, можна відзначити, що азартно-розважальний портал пропонує своїм клієнтам:

 • дуже вигідні та цікаві умови,

 • високі коефіцієнти;

 • велика різноманітність бонусів;

 • безпечні платежі;

 • привабливі ліміти та багато іншого.

Оцінюючи коефіцієнти, запропоновані на різні спортивні події, можна відзначити, що вони набагато вищі за конкурентів, особливо це стосується розділу з live-ставками.

Звернувши увагу на популярність конкретних видів послуг, що пропонуються клієнтам порталу BetWinner, можна відзначити, що найчастіші запити стосуються саме ставок у режимі реального часу. І такий вибір більшості беттерів цілком зрозумілий. На такий тип ставок букмекерська контора пропонує вищі коефіцієнти, можливість дивитися прямі трансляції, швидкі виплати. Якщо оцінювати всі розділи з різними послугами, які пропонують BetWinner, то цей розділ дозволяє беттерам отримувати найвищі виграші з максимально частою періодичністю.

Як оформити ставку на спортивну подію в BetWinner?

Процедура створення ставки на будь-яку з діючих пропозицій у букмекерській конторі BetWinner має такий вигляд:

 1. Зайти на офіційний веб-сайт букмекера.

 2. Натиснути на реєстраційну кнопку.

 3. Пройти процедуру реєстрації.

 4. Увійти до особистого кабінету.

 5. Пройти процедуру верифікації особи.

 6. Поповнити ігровий баланс.

 7. Ознайомитись із поточними пропозиціями.

 8. Вибрати відповідну спортивну подію та натиснути на кнопку "Створити купон".

 9. Вибрати тип ставки та вказати суму.

 10. Зберегти купон.

Після цього в особистому кабінеті клієнтам відображатиметься створений купон, а за фактом завершення спортивної події там відображатимуться і результати.

Як грати у лайв ставки BetWinner?

Щомісяця сайт ставок на спорт BetWinner пропонує своїм клієнтам понад 30 000 матчів та типів ставок. Це дуже велика різноманітність, якою з великим захопленням користуються клієнти різних країн, і турецькі беттери не є в цьому плані винятком. Іноді у нових клієнтів можуть бути додаткові питання або незрозумілі ситуації. Вони можуть бути пов'язані з відсутністю досвіду чи недостатньою кількістю знань. Але, варто зазначити, що жоден клієнт сайту ставок на спорт BetWinner не залишається віч-на-віч з невирішеними питаннями. На сайті працює служба технічної підтримки, яка у будь-який час дня та ночі поспішає на допомогу, щоб проконсультувати гравців, або допомогти розібратися у незрозумілих ситуаціях. Для цього адміністрація сайту пропонує беттерам кілька каналів зв'язку:

 • онлайн-чат;

 • номер телефону;

 • електронна пошта.

Беттери завжди можуть звернутися по одному з вищезгаданих варіантів, щоб отримати консультацію та вирішити свої питання.

Щодо ставок у режимі реального часу, то після процедури реєстрації, гравці можуть зайти у відповідний розділ, вивчити доступні пропозиції та скористатися відповідним варіантом.

Читати також