Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Через декларацію: у Рівному проводять службове розслідування стосовно керівниці медзакладу

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

14-го липня голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук підписав розпорядження про проведення службового розслідування стосовно головної лікарки комунального підприємства «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Рівненської обласної ради Наталії Маняк. Відповідний документ з'явився на сайті облради. 

Подання із вимогою провести службове розслідування подала Рівненська обласна прокуратура.

Для цього утворена відповідна комісія на чолі зі Сергієм Свисталюком – першим заступником голови облради.

Вона вивчатиме причини та умови, що сприяли невиконанню вимог Закону України «Про запобігання корупції», що стосуються відображення неправдивих (неповних) відомостей у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, головним лікарем комунального підприємства «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Рівненської обласної ради Маняк Наталією Володимирівною. Про це йдеться у розпорядженні.

Службове розслідування триватиме включно до 8-го серпня. 

Як пояснила журналістам ITV Наталія Маняк, вона допустила помилку при заповненні декларації. 

Я помилково не вказала третю особу у спільній власності будинку. Я вказала правильно площу та все інше, а помилково не вказала третю особу, тому що поспішала. З третьоб особою ми не маємо ніяких стосунків, абсолютно різні майнові відносини. Я подала пояснення. Буде розслідування. В ході якого я цю помилку виправлю. Ніякого криміналу немає, я нічого не приховала, - заявила Наталія Маняк. 

Читати також