Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чернігівщину хочуть з`єднати з Києвом: у населених пунктах зводять переправи

Біля сіл Смолин та Киселівка будують тимчасові переправи біля зруйнованих мостів. 

Як повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, на місцях будівництва працює по 11 одиниць техніки.

На трасі М-01 Київ–Чернігів розпочали генеральне прибирання, уже вдалося очистити 8 кілометрів дороги. Цей маршрут з’єднує місто зі столицею.

 

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.