Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Четверо односельчан із Київщини пішли на фронт, щоб очистити українські села та міста від окупантів

Руслан із позивним «Малиш» прибув на Донбас не сам, а з потужною групою підтримки. Розповідає, що зібрались компанією із чотирьох односельчан і тепер воюють разом в одному підрозділі.

– 25 лютого ми виїхали з Київщини, а вже наступного дня були тут, на позиціях, – ділиться Руслан. – Колектив сформувався крутий, усі – з бойовим досвідом, зібрались заради однієї мети – очистити українські села та міста від окупантів і тепер упевнено до неї йдемо.
До цього він протягом трьох років служив у Десні; викладав курс тактичної, вогневої, медичної підготовки, пройшов сертифікацію за стандартами НАТО. Зізнається, усі навики в умовах інтенсивних бойових дій знадобились. 

– Зараз бачу, які корективи можна було б внести в навчальну програму, – каже «Малиш». – Бо як не крути, в теорії все трохи не так, як в реальному бою. Та з такими хлопцями, як у нас, нічого не страшно! Кожен готовий будь-якої миті прийти на допомогу!

Руслан говорить, що їхня позиція – важлива та зручна для ведення бойових дій. Тож у ворожих ДРГ чи бронегруп, що регулярно намагаються просунутись сюди, шансів немає – українські воїни завжди готові до бою:

- «Ми готові не лише до захисту позиції, а й до наступальних дій. Ми звільнимо всі українські міста і села та витіснимо русню геть за їхній "парєбрік"!».
 

Читати також

26.05.2022 Окупант сфотографував себе на Polaroid і помилково залишив фото в пограбованій квартирі на Київщині

Ймовірно, окупант залишив фотографію, бо не знав, що вона проявляється з часом. “Я знайшла його (фото – УП) 14 травня під килимом. Перед цим бачила, що мій фотоапарат Polaroid пошкоджений і я навіть його не вмикала (думала, що могли щось в нього покласти). А коли побачила фото, то зрозуміла, що солдат подумав, що він не працює, так як фото спочатку чорне. Йому треба час проявитися”, –  розповіла Валерія.  Її квартира знаходиться в житловому комплексі “Грін Ярд”, там російські солдати жили три тижні.  “Нас не було у період окупації у місті. Були наші сусіди, які весь час (приблизно три тижні) жили у підвалі. З їхніх слів, нашу квартиру вони почали грабувати першочергово, не знаю чому, можливо, тому що тільки в нас висів кондиціонер”, – припустила  власниця.  Валерія розповіла, що російські військові вкрали з її квартири понад 10 золотих прикрас, але не брали хрестики, навіть з діамантами. Також забрали інші невеликі цінні речі. “Я подзвонила у поліцію, але вони так і не передзвонили і не приїхали. Я відклала фото і фотоапарат, щоб передати потім їм”, – додала Валерія. 

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.