Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чи завершиться у Рівному швидше опалювальний сезон?

Фото - ілюстративне

Цьогорічна весна за своїми температурними показниками б'є усі рекорди і продовжує тішити відносно теплою погодою. Проте це може призвести до того, що у Рівному можуть достроково припинити постачання тепла в квартири та установи міста.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в Україні, згідно з чинним законодавством, триває з 15 жовтня до 15 квітня. Проте, його можуть закінчити достроково, якщо середньодобова температура повітря надворі впродовж трьох днів поспіль буде вищою 8 градусів тепла.

Втім, наразі у Рівному ще не планують вимикати тепло в батареях. Принаймні, поки що. Адже, як зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко для газети "7 днів", про це ще рано говорити, бо до офіційного завершення опалювального сезону ще більше місяця. Але мер не виключає, що в разі хорошої погоди тепло таки вимкнуть раніше:

- Все залежатиме від погоди. Якщо буде тепло, то завершимо раніше. Але ми ще навіть не обговорювали це питання, бо ще трохи зарано - вночі ще можуть бути заморозки, - пояснив Володимир Хомко.

Читати також

19.08.2022 Росіяни розширюють військову базу та аеродром біля Рівненщини

Як зазначається, росіяни розширюють інфраструктуру та шляхи сполучення казарм і десантних смуг військової бази в Лунинці, яка з лютого використовується окупантами як командний пункт у Брестській області. З цієї бази російські війська неодноразово обстрілювали Україну ракетами. Російські літаки виконували бойові завдання з аеропорту. Свідки бачили, як ракети кілька разів детонували на базі після невдалого зльоту та пошкоджували російські літаки, що поверталися з місій. До початку повномасштабного російського вторгнення військовий аеродром Лунинець був резервним і не мав стратегічного значення. У січні його відвідав Аляксандр Лукашенка, а через кілька днів після цього візиту аеродром зайняли окупанти. Військові бази в Лунинці, Барановичах і Зябрівці під Гомелем є головними стратегічними центрами російської армії в Білорусі. У серпні база в Зябровці була сильно пошкоджена ракетним обстрілом.