Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чоловіки, бережіться: жінок яких знаків Зодіаку вважають фатальними

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Астрологи впевнені, що знак Зодіаку може багато розповісти про людину. У тому числі про її характер і нахили. Серед усього зодіакального кола можна виділити п’ять представниць Зодіаку, які представляють підвищену небезпеку для протилежної статі.

Діва

Вперті, суворі і дуже послідовні у вчинках жінки. У відносинах з сильною статтю такі дами швидше нагадують сувору викладачку, ніж серпанкову панночку, що особливо підкуповує деяких чоловіків. У Дів закохуються сліпо і швидко, вони буквально одурманюють шанувальників своєю прихованою сексуальністю. Чоловікам варто бути обережніше, ці жінки дуже люблять владу і часто стають головними в сім’ї. Іноді Діви можуть дозволити собі відпускати шпильки на адресу обранця, зовсім не переживаючи про його почуття.

Лев

Як і справжня левиця — ця жінка природжена хижачка. Вона скине корону з будь-якого, хто посміє думати, що він краще неї і присвоїть цей трофей собі. Харизматична, красива і яскрава — левиця зачарує будь-якого чоловіка і змусить його сходити по ній з розуму. Представниці даного знака Зодіаку люблять владу і не приховують цього. Заради досягнення цілей ці жінки будуть готові на все. Навіть ризикнути своїм шанувальником, якщо знадобиться.

Скорпіон

З боку може здатися, що дівчина-Скорпіон неймовірно ніжна і тендітна. Багатьох чоловіків підкуповує цей невинний образ, що вимагає турботи. Однак це всього лише маска, причому одна з найулюбленіших у Скорпіонів. Коли вони зрозуміють, що обранець остаточно загруз в любовних мережах вони покажуть своє справжнє обличчя. Дамам цього знака Зодіаку властиво мати високий інтелект, буйну вдачу і твердий стрижень. Вони не потерплять ніякого заперечення. Жінок цього знака Зодіаку також відрізняє злопам’ятність і любов до помсти, яку вони вважають за краще подавати холодною.

Телець

Розважливість, залізна логіка, але при цьому непередбачуваність — характерні риси для представниць цього знака Зодіаку. Вони частіше за інших йдуть на корисливі відносини, або використовують чоловіків, щоб домагатися задуманого. Хороші актриси, вони легко можуть ввести в оману своєю привабливою зовнішністю і податливим характером, який вони будуть демонструвати в перші місяці відносин. Якщо ж виявиться, що обранець марний для жінки-Тельця, вона безжально покине його і відправиться на пошуки нової мети.

Козеріг

Сердечна прихильність і метелики в животі — це не про жінок-Козерогів. В її житті і почуттях превалює здоровий глузд і раціональність. Вона далека від романтики, прагне до підрахунків і точних значень. У такої жінки все розкладено по поличках, що може змусити зачахнути надто пристрасного і натхненного обранця. Може статися, що жінка-Козеріг не відпустить його, якщо він раптом надумає втекти. Особливо, якщо вона бачить в молодій людині якусь вигоду.

Читати також