Чотири громади на Рівненщині мають найвищий рівень цифровізації в області

Рівненська, Здолбунівська, Городоцька й Володимирецька громади мають найвищий рівень цифровізації в області. Такі результати оприлюднили під час загальноукраїнського форуму «Digital Power Summit 2024», інформують у Рівненській ОДА.

Під час заходу презентували перший пілотний Індекс цифрової трансформації тергромад України.

«Вітаю громади Рівненщини, які продемонстрували вагові цифрові успіхи. Щодо решти ТГ, то результати Індексу цифрової трансформації допоможуть керівникам визначати сильні та слабкі сторони та впроваджувати цифрові ініціативи», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко, який представив цифрові успіхи Рівненщини на форумі.

Так, понад 65 % жителів Рівненської громади охоплені цифровою системою оповіщення. ТГ забезпечена 311 камерами відеоспостереження та підключена до системи інформування про кіберінциденти. Громада має чотири датчики вимірювання якості повітря. Усі маршрутки обладнані пристроями відслідковування переміщення та інформують про напрям руху. Майже 50 % регульованих пішохідних переходів обладнані для осіб із порушеннями зору, а 39 дитсадків запровадили електронну чергу. Також Рівненська міська рада користується е-документообігом, а всі місця адміністраторів ЦНАП обладнані зчитувачем ID-карток.

У наявності Здолбунівської ТГ – 74 активних камери відеоспостереження, підключені до системи інформування про кіберінциденти. Усі робочі місця адміністраторів ЦНАП обладнані для QR-валідації "Дії", два з них мають зчитувачі ID-карток. У Здолбунівській міськраді активно працює формат місцевих електронних петицій, інтерактивний колцентр та е-голосування за проєкти громадського бюджету. 18 туристичних пам'яток марковані QR-кодом.

Городоцька територіальна громада встановила 39 активних камер відеоспостереження й один датчик вимірювання якості повітря. Усі робочі місця адміністраторів ЦНАП обладнані для QR-валідації "Дії". Усі дитсадки запровадили електронну чергу для зарахування дитини до закладу.

Усі 55 соціальних об'єктів Володимирецької селищної ради підключені до волоконно-оптичних мереж. ТГ має 25 активних камер відеоспостереження. Більшість адмінпослуг громади надаються в цифровому вигляді. Усі робочі місця адміністраторів ЦНАП обладані для QR-валідації "Дії". Усі 13 комунальних закладів та установ підключені до системи електронного документообігу.

Ознайомитися з Індексом на бета-версії вебплатформи "Цифрова громада" можна за покликанням.

Читайте також