Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чотири знаки Зодіаку, від яких Ви не дочекаєтесь пропозиції руки та серця

І ось сталося — він встав на коліно і простягає оксамитову коробочку з кільцем. Не поспішайте радіти, адже в іншій руці у чоловіка губозакатувальна машинка. Це не страшний сон, це життя. Особливо, якщо ви чекаєте пропозиції руки і серця від когось із цих чотирьох представників зодіакального кола. Хто ж ці руйнівники надій на жіноче щастя?

Овен

“Одружитися? А-ха-ха», — вигукнув Овен, підморгнув реєстраторці, вщипнув подружку нареченої і помчав з власного весілля. А чого ви очікували? Адже Овен не робив вам пропозиції і просто був п’яний (або не виспався). Легковажний і влюбливий вихованець Марса ще не нагулявся. А стихія вогню штовхає Овна на пригоди — Овен один, а жінок багато. І вручати кільце кожній — це, погодьтеся, марнотратно.

Близнюки

“Мене — одружити?”- грізно кричать Близнюки… і ховаються за спину друга. Вони готові “віддати” свою жінку приятелеві, аби уникнути відповідальності. І взагалі — що вас не влаштовує? Живіть спокійно в цивільному шлюбі і насолоджуйтеся вільними відносинами.

Лев

“Навіщо штамп? — нам і так добре разом. Навіщо витрачатися на весілля? — Давай краще з’їздимо на море. Ти хочеш заміж? — Ну, потерпи трошки (років 10-20), поки я встану на ноги». Вітаємо — ви почули традиційні відмазки Лева. А вогняний знак просто боїться серйозних відносин. Ну не його це, не його.

Стрілець

Ви вже і колечко з фольги на палець накрутили, і тюль замість сукні приміряли, а Стрілець досі не зрозумів натяку. І не зрозуміє, навіть якщо ви ткнете його в свій паспорт. А навіщо одружуватися, якщо Стрільця все влаштовує? Можете його кинути і почекати, поки він все усвідомлює і зробить вам пропозицію. Тільки не дивуйтеся, коли побачите вогняного хлопця, що йде під ручку з якоюсь красунею. Але зірки вас втішать — на ній він теж не одружується.

Джерело

Читати також