Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Давай там, українських баб ґвалтуй": ЗМІ знайшли окупанта та його жінку, яка радила йому знущатись з українок

Журналісти ідентифікували російського військовослужбовця та його дружину, яка радила йому ґвалтувати українських жінок. Так, було з'ясовано що подружжя проживає у тимчасово окупованому Криму у місті Феодосія. 

Про це йдеться у розслідуванні проекту "Схеми". 

Нагадаємо, днями СБУ оприлюднила розмову окупанта та його дружини, де вона йому порадила дослівно: "Ти давай там, українських баб ґвалтуй і мені нічого не говори. Зрозуміло? Тільки захищайся там". 

Від джерел в українських правоохоронних органах журналістам стали відомі російські телефонні номери співрозмовників. Це дозволило їх ідентифікувати. 

Ці два номери вони використовували для реєстрації у соцмережі "Вконтакте". Це – 27-річний Роман Биковський та його дружина – Ольга Биковська, у дівоцтві – Пінясова. Обидва – родом з Орловської області РФ.

Нині сторінка Биковської деактивована. 

Її життєве кредо, судячи із профілю: «Навчіться нікому нічого не розповідати. Ось тоді все буде добре». Там же жінка, яка радила чоловіку «ґвалтувати баб», вказала, що головне в житті для неї – це «сім’я і діти». 

У подружжя є діти. Биковська стала мамою у 2017 році. 

Також журналістам вдалось з'ясувати. де служив Биковський - через фото його друзів "Вконтакте". На їхніх шефронах видно, що це Оперативна дивізія особливого призначення ім. Ф.Е. Дзержинського. Вважається елітним військовим з'єднанням Військ національної гвардії Росії.

На одному з фото товариша по службі Романа видно будівлю позаду, яка дозволяє визначити місце його служби. Це штаб «ОДОН» (абревіатура російською, означає – «Окрема дивізія оперативного призначення») у місті Балашиха Московської області.

Журналісти знайшли оголошення, як Ольга публікувала оголошення на сервісі "Авіто", що свідчить після закінчення строкової служби військовослужбовець з дружиною та новонародженим сином переїхали в окупований Росією Крим. Орієнтовно – з 2018-го року. А мати окупанта регулярно виставляла фото з онуком біля місцевої пам'ятки - Фонтану закоханих. 

Схоже, родина і досі живе в окупованому Криму. Приміром, 19 січня 2022 року ольга скаржилась у коментарях на те, що не могла знайти косметлога, а 13 лютого вона відгукнулась на заклик допомогти грошима на операцію собаці, якого збила машина у центрі цього міста. 

Після 2019 року на сторінках Биковського та його матері почали з'являтись фото, які свідчать про підписання Биковського контракту з Міноборони рф. Це сталося не пізніше лютого 2018 року. 

За емблемою на шевроні вдалось з'ясувати, де він служив. Це – 108-й гвардійський десантно-штурмовий Кубанський козачий ордена Червоної Зірки полк (108 дшп). Цей полк, зокрема, брав участь у захопленні Кримського півострова російськими військами під час окупації.

Військовослужбовці 108 ДШП активно фотографувалися на півострові навесні 2014 року і викладали ці знімки у соцмережі.

Журналісти зв'язались із Биковським. Той заперечив, що ще залишається на Херсонщині. Мовляв, нині знаходиться у шпиталі у Севастополі. а дізнавшись, що йому телефонують журналісти,заявив, що голос на записі СБУ – не його. Однак, голос на плівках - такий же. 

Биковська підтвердила, що її чоловік знаходиться у шпиталі Севастополя після поранення. Однак, не сказала, де саме. А після цього кинула слухавку та більше ї не піднімала. 

Після цього вона видалила свою сторінку у "Вконтакте". 

 

Читати також