Рівне Медіа

Де в Рівному невдовзі встановлять тумби для рекламних оголошень?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

До 20 грудня в Рівному встановлять 32 тумби для розміщення рекламних оголошень. Як повідомив міський голова Володимир Хомко, аби визначити місця, де краще та доречніше їх встановити, виїжджала спеціальна комісія:

«Місця вже визначили, узгодили із поліцією, виїздила спеціальна комісія, яка визначала, де поставити, аби не заважало руху і виїздам, - каже Володимир Хомко. - Важливо ж ще, аби було читабельно, аби там проходили люди. Ми можемо на городі поставити, але там ніхто ходити не буде».

Відтак, впродовж 10 днів ці тумби розмістять за такими адресами:

Привокзальний майдан, вулиця Богоявленська (зупинка «Північний»), вулиця Дубенська,37 та зупинка «Боярка», вулиця Академіка Грушевського,11 та 12 школа, Макарова, 38, Фабрична, 12, Чорновола, 27, Княгині Ольги, 13, Бандери, 60, Гагаріна (зупинка ТЦ «Чайка» та зупинка «Князя Романа», Відінська, 50, Князя Володимира (зупинка «ПДМ»), Соборна: 10, 17, 195, 264, зупинки «Ювілейне», «Майдан Незалежності», «ТЦ «Покровський», «РУМ», вулиця Київська: ТЦ «Політон», біля будинку №10, автовокзал, вулиця Набережна, проспект Миру, 10, вулиці Данила Галицького, 9, Директорії і Курчатова та біля Мототреку.

 

Читати також