Де в Рівному виконавча служба?

Державна виконавча служба Рівного є невід'ємною частиною української правової системи. Саме вона відіграє ключову роль у забезпеченні виконання судових рішень та інших виконавчих документів. Виконавча служба забезпечує реалізацію прав і обов'язків, встановлених судом, тим самим підтримуючи законність і правопорядок у суспільстві. Більше інформації на тему доступне за посиланням: https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/35007146/.

Навіщо потрібна виконавча служба та її основні функції

Виконавча служба гарантує, що рішення судів не залишаються на папері, а реалізуються на практиці. Це критично важливо для підтримання довіри до судової системи та забезпечення верховенства права.

Саме виконавча служба допомагає громадянам захищати свої права та законні інтереси. Наприклад, стягнення боргів або отримання аліментів було б значно складнішим без допомоги виконавчої служби.

Примусове виконання судових рішень сприяє підтримці громадського порядку, дисципліни та законності. Це важливо для стабільного функціонування суспільства.

Виконавча служба діє як стримуючий фактор для тих, хто може намагатися уникнути виконання судових рішень. Вона забезпечує, щоб кожен, хто порушив закон або не виконав свої зобов'язання, ніс відповідальність.

До основних функції виконавчої служби Рівного можна віднести наступні аспекти:

  1. Виконання судових рішень. Основне завдання виконавчої служби — це примусове виконання рішень судів. Це можуть бути рішення, пов'язані з стягненням боргів, виселенням, встановленням опіки над дітьми, тощо.

  2. Виконання адміністративних стягнень. Виконавча служба також виконує адміністративні постанови, наприклад, стягнення штрафів за порушення правил дорожнього руху.

  3. Забезпечення виконання нотаріальних актів. Виконавча служба може забезпечувати виконання зобов'язань, визначених нотаріальними актами, такими як договори позики, застави тощо.

  4. Стягнення аліментів. Однією з важливих функцій виконавчої служби є стягнення аліментів на утримання дітей або інших осіб.

Державна виконавча служба м. Рівне — контактна інформація

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Рівне знаходиться за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Замкова, 29. Ви можете звернутися туди для вирішення питань, пов'язаних з виконавчими провадженнями та іншими юридичними питаннями.

Якщо вам потрібні додаткові деталі, такі як години роботи або контактний номер телефону, їх можна знайти на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України або на сайті місцевої виконавчої служби.

Читайте також