Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

День матері: на Рівненщині високопосадовці вітали мам загиблих воїнів АТО

У Рівненській області сьогодні, 10 травня, з нагоди Дня Матері високопосадовці та військові області вітали матерів загиблих воїнів-патріотів.

До проекту "Вшануй маму захисника" долучився і голова РОДА Віталій Коваль, який зустрівся у Млинові з мамою та братом загиблого воїна АТО Героя Олексія Кірися.

«Вирішив особисто привітати Лідію Феофанівну із прийдешнім Днем Матері та подякувати за синів... Брат загиблого Героя - Юрій, також доброволець та учасник АТО/ООС. Сьогодні іменем Олексія Кірися названа одна з вулиць Млинова», - розповідає Віталій Коваль.

Командувач військ ОК «Захід» генерал-майор Сергій Шаптали, міський голова Рівного Володимир Хомко, заступник голови правління ГО «побратими» Ігор Колб та директор ТОВ «Захід-Трансбуд» Шакирзян Віктор відвідали та привітали матерів воїнів, що відділи своє життя за Україну.

За словами Наталії Волошиної - мами військовослужбовця Збройних Сил України Ігоря Волошина, який загинув в АТО у 2014 році, до Дня Матері її син завжди дарував мамі квіти.

«Його нема, а улюблені рози є... Кожен чоловік у військовому однострої для мене Герой сьогодення, який продовжує захищати Україну, її незалежність та автентичність. Дякуємо, нам дуже приємно, що військові, органи державної влади, місцевого самоврядування та волонтери приділяють увагу родинам загиблих та діють спільно працюючи на єдиний результат», - розповідає Наталя Волошина.

Зокрема, в рамках проекту, т. в.о. начальника відділу цивільно-війського співробітництва ОК «Захід» Андрій Рисюк та директор компанії ТОВ «Захід-Трансбук» Віктор Шакирзян відвідали матерів загиблих воїнів у Рівному. Вони завітали до Надії Полюхович, Ніни Прончук, Оксани Свіржевської та Галини Белоцької.

У такий спосіб, завдяки проекту, Рівненщина власним прикладом закликає вшанувати матерів Героїв, що загинули на сході по всій Україні.

Читати також