Депутати місцевих рад Рівненщини змагалися у спартакіаді

фото - Фейсбук

Визначено переможців обласної спартакіади депутатів місцевих рад Рівненщини, пише Рівненська обласна рада

Упродовж квітня та травня збірні депутатів місцевих рад боролися за перемоги у шести дисциплінах: баскетбол, волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки. Трійку призерів обласної спартакіади серед депутатів Рівненщини очолили збірні: Рокитнівського району - перше місце (450 балів), Рівненської обласної ради - друге місце (382 бали), Рівненського району – третє місце (372 бали).

Депутати Рівненської обласної ради, під керівництвом заступника голови ради Олексія Бучинського, здобули друге місце у змаганнях із футзалу та баскетболу, і стали переможцями у заліку із шахів. Четверте, п’яте та шосте місця депутати облради здобули граючи у волейбол, настільний теніс та шашки.