![Фото - відкриті джерела](https://rivne.media/media/img/650/2019/01/dvoe-deputativ-rivnenskoi-oblasnoi-radi-viyshli-z-20180912_1156.jpg)
На сайті Рівненської обласної ради з'явився проект рішення щодо внесення змін до складу постійних комісій. Так, якщо депутати таки проголосують "ЗА", тоді Володимира Ковальчука виключать зі складу постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, а замість нього членом комісії може стати Марчук Микола Мелетійович.
Андрія Сайчука можуть виключити зі складу постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики.