Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Десятки тисяч солдатів та велика кількість техніки - Зеленський заявив, що Росія готує новий наступ

Ілюстративне фото

Президент України Володимир Зеленський під час виступу перед парламентом Південної Кореї заявив, що російська федерація готує новий наступ на Україну. Про це інформує Укрінформ.

«На частині нашої території досі продовжуються бойові дії. росія готує ще новий наступ, сподіваючись зламати все ж таки наш національний опір. Окупанти сконцентрували десятки тисяч солдатів та колосальну кількість техніки, щоб спробувати нанести нові удари», - сказав Зеленський.

Водночас він поінформував політиків Південної Кореї, що наразі не встановлена точна кількість загиблих внаслідок російських атак, оскільки на уражених територіях досі триває розбір завалів.

Зеленський закликав світ запровадити ще більше санкцій проти росії, аби змусити країну-агресора зупинити війну.

«Наша антивоєнна коаліція, сформована після початку цього жорстокого вторгнення росії, вже застосувала проти неї безпрецедентні санкції, але цього недостатньо. Росія ще не відчуває, що повинна зупинитися. Це означає, що потрібно зробити ще більше, і не тільки на державному рівні, потрібно повністю розірвати зв'язки російських банків зі світовою фінансовою системою, потрібно обмежити російський експорт енергоресурсів, передусім нафти, але також потрібно, щоб світові компанії перестали бути спонсорами цієї варварської держави, яка вважає, що має право руйнувати життя народу», - сказав Зеленський.

Читати також

25.05.2022 Поблизу Маріуполя росіяни відбудовують залізницю, щоб "нажитися"

"Терміново розпочати роботи з ремонту зазізничного полотна в Маріуполі та ст. Сартана. Також повідомляють про одночасну спробу відновлення залізничних колій в районі Волновахи. Декілька десятків мільйонів долларів – достатня мотивація і справжня мета окупаційної влади Маріуполя», – сказав Андрющенко. Окупанти почали відновлювати залізницю через проблеми із відновленням роботи морського порту.

25.05.2022 Дівчинка з Чернігова продала свої коси за 3,5 тисячі гривень, щоб допомогти ЗСУ

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра. “У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.