Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Девід Бекхем "передав" свій Instagram лікарці з Харкова: у нього понад 70 млн підписників

Легендарний футболіст Девід Бекхем вирішив підтримати українців інформаційно. Зокрема, він "віддав у оренду" свої акаунти у соціальних мережах лікарці з Харкова. 

Таким чином лікарка Харківського обласного клінічного перинатального центру може донести інформацію про ситуацію в Україні більшій кількості людей. Наразі у Девіда Бекхема 71,4 мільйони підписників.

«Сьогодні я передаю свої соціальні канали Ірині, голові обласного перинатального центру в Харкові, Україна, де вона допомагає жінкам безпечно народжувати. Завдяки вашим пожертвам кисневі генератори допомагають новонародженим там виживати у складних умовах. Будь ласка, продовжуйте підтримувати благодійні організації, зокрема ЮНІСЕФ, як можете», — заявив футболіст.

У сторіз лікарка виклала розповідь про роботу в умовах війни з рф. Зокрема те, що з першого дня нападу загарбників вагітні жінки та породіллі ховались у підвалі медзакладу. На жаль, діток, які потребують підтримки медобладнанням спустити у сховище не змогли.

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті, він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.